Filmēšana
biznesam
Pasākumu
filmēšana
Mūzikas
filmēšana
Kāzu
video
Filmēšana
ārzemēs
Filmu
filmēšana
 

Kāzu video cenas sākot no 100 EUR


TIKAI CEREMONIJA

Jūsu kāzu ceremonija tiks iemūžināta skaistā video ar izcilu attēla un skaņas kvalitāti.

Pakalpojuma apraksts:

Ceremonijas filmēšana izmantojot profesionālu FullHD 1080p videokameru.

Filmēšana tiks sākta jau 30 minūtes pirms ceremonijas sākuma, tiks filmēta ceremonija un tiks filmēts, ja nepieciešams, vēl 30 minūtes pēc ceremonijas beigām.

Uzfilmētais video tiks apstrādāts un montēts.

PiedāvājumsCena EURATLAIDES
Tikai ceremonija 100 ---CEREMONIJA PLUS BANKETS

Skaisti iemūžināta kāzu ceremonija plus profesionāli uzfilmēta banketa daļas atmosfēra - tas viss skaistā video ar izcilu attēla un skaņas kvalitāti. Šis ir ideāls piedāvājums pavisam nelielām kāzām, jo neskatoties uz ļoti zemo cenu, tas ir pilnīgi pietiekami, lai iemūžinātu visus kāzu dienas svarīgākos notikumus

Pakalpojuma apraksts:

Profesionāla filmēšana izmantojot profesionālu FullHD 1080p videokameru. Filmēšana tiks sākta jau 30 minūtes pirms ceremonijas sākuma, tiks filmēta ceremonija plus PAPILDUS vēl 5 stundas pēc ceremonijas beigām.

Ja plānojat pieturvietas ceļā starp ceremoniju un banketu, tad šajā piedāvājumā iekļauta arī to filmēšana.

Uzfilmētais video tiks apstrādāts un montēts.

PiedāvājumsCena EURATLAIDES
Ceremonija plus bankets 280 Vēl 0 pasūtījumiem
10% atlaide - tikai 252 €KĀZU DIENA (EKONOMISKĀ KLASE)

Visi Jūsu kāzu dienas skaistākie mirkļi sākot ar laulību ceremoniju un beidzot ar tortes dalīšanu iemūžināti ļoti skaistā video ar izcilu attēla un skaņas kvalitāti par ļoti pievilcīgu cenu. Ja Jūsu kāzu budžets ir nedaudz ierobežots, šis ir optimālākais "cena/kvalitāte" piedāvājums.

Pakalpojuma apraksts:

Profesionāla augstas kvalitātes filmēšana no ceremonijas līdz mičošanai. Filmēšana tiks sākta jau 30 minūtes pirms ceremonijas sākuma. Tiks filmēta laulību ceremonija, sveikšana, kāzu ceļojuma pieturvieta (piem., muzeja apmeklējums), ienākšana svinību namā, pirmais valsis un kā noslēgums - mičošana un tortes griešana.

Filmēšanai tiks izmantota profesionāla FullHD 1080p videokamera (dažu atsevišķu kadru uzfilmēšanai filmētājs var izvēlēties papildus izmantot arī GoPro kameru, filmēšanu ar dronu utml.)

Uzfilmētais video tiks apstrādāts un montēts.

Kā bonuss - BEZ MAKSAS tikts samontēts arī KĀZU DIENAS KOPSAVILKUMS (3-5 min.) ar Jūsu izvēlēto dziesmu!!! Piemēri šeit


PiedāvājumsCena EURATLAIDES
Kāzu diena (ekonomiskā klase) 560 Vēl 2 pasūtījumiem
30% atlaide - tikai 392 €VISAS KĀZAS A-Z

Jūs rīkojat kārtīgas un jautras kāzas kuplā draugu un viesu pulkā. Filmēts tiks DAUDZ un kāzu filma būs ļooooooti gara. Skaistā filmā tiks iemūžināti gan Jūsu kāzu dienas skaistākie mirkļi, gan draugu visdažādākās jautrās izdarības, gan saviļņojošās emocijas (un pat mirkļi, kuriem labāk būtu bijis jāpaliek aiz kadra, tiks samontēti atsevišķā filmiņā:
"Filmā neiekļuvuši kadri" - būs jautri).

Īsāk sakot – visas kāzas no A-Z visaugstākajā kvalitātē.

Pakalpojuma apraksts:

Profesionāla augstas kvalitātes filmēšana visas kāzu dienas garumā (sākot jau ar līgavas gatavošanos kāzu dienas rītā līdz pat jaunā pāra guldināšanai naktī). Plus, kā bonuss - otrās dienas rīts līdz pusdienlaikam.

Filmēšanai tiks izmantota profesionāla FullHD 1080p videokamera (dažu atsevišķu kadru uzfilmēšanai filmētājs var izvēlēties papildus izmantot arī GoPro kameru, DSLR, filmēšanu no drona utml.)

Uzfilmētais video tiks apstrādāts un samontēts garā kāzu filmā.

Papildus tiks samontēta KĀZU ĪSFILMIŅA vai kāzu klips (3-5 min.) ar Jūsu izvēlēto dziesmu!!!

Plus, papildus samontēta filmiņa "Filmā neiekļuvušie kadri" (t.i. nofilmētās neveiklās situācijas, neizdevušies kadri u.tml.).

PiedāvājumsCena EURATLAIDES
Visas kāzas A-Z 990 Vēl 4 pasūtījumiem
30% atlaide - tikai 693 €EKSKLUZĪVS KĀZU VIDEO (VIP)

Jums ir ļoti svarīga Jūsu kāzu diena, kā vissvarīgākais notikums Jūsu dzīvē, tādēļ ir arī ļoti būtiski tas, cik skaistās atmiņās šī diena saglabāsies nākotnei. Skaistam kāzu video jākļūst par vērtīgu Jūsu ģimenes relikviju. Tādēļ, nozīmīga Jūsu kāzu dienas sastāvdaļa kļūst arī augstas kvalitātes un mākslinieciski augstvērtīga video uzņemšana.

Kāzu video ar VIP attieksmi tiek veidots atbilstoši Jūsu individuālajai kāzu stilistikai. Sevišķa uzmanība tiek pievērsta pat vissīkākajām detaļām, kāzu video izceļot rūpīgi pārdomāto kāzu dienas elementu izsmalcinātību un šarmu.

Pakalpojuma apraksts:

Ekskluzīva pieeja kāzu filmēšanai.

Profesionāla filmēšana ar profesionālu augstas klases FullHD 1080P videokameru.

Filmēšana tiek sākta ar līgavas gatavošanos un tiek filmēts viss notiekošais visas kāzu dienas garumā līdz pat kāzu otrās dienas pusdienlaikam.

Uzfilmētais video tiks apstrādāts un samontēts kāzu video filmā.

Papildus tiks samontēta KĀZU ĪSFILMIŅA (3-10 min.) vai kāzu klips ar Jūsu izvēlēto dziesmu.

Plus, papildus tiks samontēts viss kāzu kopsavilkums 30 minūšu filmā.

Plus, papildus samontēti "filmā neiekļuvušie kadri" (t.i. nofilmētās neveiklās situācijas, neizdevušies kadri u.tml.).

Video tiks ierakstīts glīti noformētos DVD un BluRay diskos visaugstākajā kvalitātē, kas paredzēta video skatīšanai augstas kvalitātes mājas kinozālē.

Diskiem tiek izveidota izvēlne (Menu) ātrai un ērtai epizožu atrašanai.

Plus, papildus drošai materiālu glabāšanai VISI video materiāli tiek ierakstīti atsevišķā cietajā diskā, lai nepieciešamības gadījumā Jūs tos varētu izmantot. Cietais disks iekļauts cenā.

PiedāvājumsCena EURATLAIDES
Ekskluzīvs kāzu video (VIP) 1200 -CEREMONIJA LIVE STREEM

Jūsu kāzu ceremoniju varēs redzēt interneta tiešraidē jebkurā vietā pasaulē. Tas ir ideāls risinājums, ja ir mīļi cilvēki, kas atrodas tālu aiz Latvijas robežām vai kādu citu iemeslu dēļ nevar būt klātienē kāzu ceremonijā. Ļaujiet arī viņiem piedalīties šajā īpašajā mirklī, un saņemiet apsveikumus telefoniski uzreiz pēc ceremonijas.

Pakalpojuma apraksts:

Ceremonijas filmēšana ar profesionālu aparatūru 1080p formātā un tūlītēja video apstrāde, montāža un pārraidīšana reālajā laikā internetā.

Uzfilmētais video pēc tiešraides pieejams arī ļoti kvalitatīvā ierakstā.

PiedāvājumsCena EURATLAIDES
Ceremonija LiveStreem 350 ---


Visos piedāvātajos kāzu filmēšanas variantos cenā iekļauti visi filmēšanai nepieciešamie (augstas kvalitātes) izejmateriāli, profesionālas aparatūras izmantošanas izdevumi, samaksa par darbu, kā arī transporta izdevumi līdz 100km (no Rīgas). Ja paredzēts lielāks brauciens, papildus transporta izdevumi ir 20€/100Km.

Īpašie piedāvājumi un atlaides paredz pilnīgi identisku pakalpojuma kvalitāti un apjomu, kāds tam ir par pilnu cenu. Īpašie piedāvājumi vai atlaides ir spēkā tikai tad, ja kāzu filmēšana tiek iepriekš rezervēta tajā laikā, kad atlaides vai akcijas tiek piedāvātas, un, ja filmēšana Jūsu kāzu datumā ir iespējama. Atlaides nesummējas.

Kāzu video tiek izsniegts tikai pēc apmaksas veikšanas. Ja apmaksa par kāzu video tiek veikta vēlāk par 2 mēnešiem pēc kāzu datuma, papildus jāmaksā par video glabāšanu 20€ mēnesī (neatkarīgi no atlikušās neapmaksātās summas vai video apjoma).

Iespējams vienoties par norēķināšanos ilgākā laika periodā pēc kāzām.


Gatavojoties kāzāmKāzu diena objektīva priekšāJautājumi un atbildes


Video filmēšana
Video montāža
Videografika
Video kodēšana
DVD autorings
DVD tiražēšana
 

Profesionāla filmēšana un video montāža.
Tel. +371 26606652 | email:
www.filmetajs.lv