Filmēšana
biznesam
Pasākumu
filmēšana
Mūzikas
filmēšana
Kāzu
video
Filmēšana
ārzemēs
Filmu
filmēšana
 

Gatavojoties kāzām

Skaistākais video par skaistāko dienu

Ja jūs esat uzaicinājuši profesionālu kāzu filmētāju, par filmēšanu Jums vairs nebūs jāsatraucas. Filmētājs kvalitatīvi uzfilmēs visu Jūsu kāzu dienu.

Kāzu filmētāju ir vēlams iepriekš rezervēt, jo ne vienmēr var paļauties uz to, ka tas būs pieejams pēdējā brīdī. Savukārt, kāzu filmētāju rezervējot jau savlaicīgi, ir iespējams iegūt arī ievērojamas atlaides kāzu filmēšanai.

Un tā, tad, kad ir pieņemts lēmums par kāzu kleitas iegādi, ir arī īstais laiks rezervēt kāzu filmētāju savam kāzu datumam.

Jūs varat būt droši par to, ka profesionāls un pieredzējis filmētājs filmēs tā, lai Jūs savā kāzu video izskatītos patiešām lieliski.

Profesionāls filmētājs zin daudzas nianses, kas īpaši izcels Jūsu kāzu kleitas skaistumu Jūsu kāzu video filmā.

Darbs pie Jūsu kāzu filmas sākas tieši ar Jūsu vēlmju izzināšanu. Katras kāzas ir unikālas un filmētāja darbs pie tām vienmēr ir ļoti individuāls. Ideāli, ja Jums ir detalizēts kāzu dienas scenārijs. Kāzu scenārijs ļoti atvieglo filmētāja darbu.

Ja kāzās ir paredzētas tādas kāzu aktivitātes, par kurām jaunais pāris pagaidām nedrīkst neko zināt, palūdziet, lai vedēji vai kāzu organizatori sakontaktējas ar filmētāju. Filmētājam uzticētie noslēpumi netiks izpausti nevienam.

Šādi sadarbojoties ar vedējiem vai kāzu organizatoriem, filmētājs vienmēr jau laikus ieņems vajadzīgo pozīciju un Jums veltītie pārsteigumi tiks uzfilmēti no vislabākajiem skatupunktiem.

Gatavojoties kāzām, svarīgas kļūst daudzas nianses, detaļas un aksesuāri.

Tradicionāli kāzu filmas pirmā epizode ir līgavas gatavošanās kāzām kāzu dienas rītā vai arī līgavas izpirkšana. Sākot no šī brīža, filmētājs caur videokameras objektīvu seko līdzi katram notikumam Jūsu kāzu dienā.


Vairāk informācijas - Kāzu diena objektīva priekšā


Video filmēšana
Video montāža
Videografika
Video kodēšana
DVD autorings
DVD tiražēšana
 

Profesionāla filmēšana un video montāža.
Tel. +371 26606652 | email:
www.filmetajs.lv